Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Nesebar

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Nesebar zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Nesebar miniguide

Autopůjčovna Nesebar
Půjčovna Aut Nesebar

Nesebar je oblíbené prázdninové letovisko se nachází na východním pobřeží Bulharska. Nejstarší část Nesebar leží na poloostrově v Černém moři, zatímco novější okresu se objevila na pevnině. Poloostrov je spojen s pevninou isthmus je úzký ostrohu, téměř jako krtek. Není jasné, zda isthmus je přírodní nebo člověkem. Město žije především na cestovní ruch a počet obyvatel je kolem. 9800 (2007).

Nesebar je jedním z nejstarších měst v Evropě a je charakterizován několika tisíciletí sídel. Čtvrť na pevnině je známý jako rekreační ráj s plážemi na 4 km, ale staré město na poloostrově, přitahuje turisty, kteří se zajímají o historii a kultuře. Mnoho ze staveb zde pocházejí z období středověku mezi lety 1000 a 1300, a většina z nich kostely. Historické budovy byly uvedeny na seznamu světového dědictví UNESCO v roce 1983.

Nejbližší letiště je mezinárodního letiště v Burgasu je asi 30 minut jízdy od Nesebar