Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Duni

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Duni zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Duni miniguide

Autopůjčovna Duni
Půjčovna Aut Duni

Duni je rájem, který byl přidán k východnímu pobřeží Bulharska, a oblast 4,5 km dlouhá pláž hranice v oblasti Černého moře. Na stránkách je umístěn v jižním Bulharsku, v provincii Burgas má na idylickém místě v zátoce. 6 km severně od města Sozopol Duni a odtud je to více než 30 km do velkého města Burgas.Dovolená ráj je umělý a byl postaven v roce 1987 v krásném přírodním prostředí.

Duni přitahuje převážně zahraničních turistů a těch, kteří žijí v bílém, okouzlující vily. Turisté mohou těšit na dlouhé pláže a přírodní zajímavosti, jako jsou řeky a ostrovy.Když to bylo plánované a postavené v 80. století, oblast za promenáda vytvořen jako starý bulharský a malebná městečka s úzkými uličkami a prosperující zeleně. Duni nabízí také bazén a plážové aktivity jako je volejbal, tenis, vodní lyžování a windsurfing.

Mezinárodního letiště v Burgasu se nachází asi 40 km severně od Duni nabízí přechod zahrnout Sozopol. Odtud mohou návštěvníci cestovat několik posledních kilometrů do Duni.