Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lesvos

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lesvos zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lesvos miniguide

Lesvos
Půjčovna Aut Lesvos

Řecký ostrov Lesbos (Lesbos) leží na sever v Egejském moři, a má přibližně 110.000 obyvatel. Lesbos je často nazýván smaragdine protože jeho svěží zelené krajiny.Nejvyšší vrcholy jsou Lepetymnos a Olympos – oba se nachází 967 m.

Na ostrově najdete tradiční vesnice pro lidi, kteří chtějí zažít „skutečný“, Řecko, a podél pobřeží jsou písčité pláže a malebné zátoky.

Základní kapitál Lesbos se nachází na jihovýchodním pobřeží, a volal Mytilini (Mytilini). Město má cca. 35.000 obyvatel s krásným přístavem s trajektové spojení do jiných řeckých destinací, včetně Atény, Soluň a Rhodos.

Mytilini má několik turistických atrakcí – včetně archeologické muzeum, několik nádherných kostelů, „Liberty“ v bronzu a Mytilini hrad od 1384 – Nachází se na kopci s krásným výhledem na město. Tvrz je nyní používána pro kulturní akce.

Jiné pozoruhodné města na ostrově je Plomari, Molyvos (Mithymna) a Eresos a přímořských letovisek Agios Isidoros, Anaxos a Petra.

Na letišti v Lesvos – Mytilini mezinárodní letiště „Odysseas Elytis“ – se nachází jižně od hlavního města.