Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Eretria

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Eretria zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Eretria miniguide

Eretria
Půjčovna Aut Eretria

Eretria je oblíbené přímořské letovisko na západní straně Řecka ‚s druhý největší ostrov – Euboea – se nachází přímo na východním pobřeží pevninského Řecka.Dva mosty spojující Euboea v samotném Řecku.

Tam bylo město na stejném místě je již několik set let před Kristem (uvedeno v Homersdiktverk Ilias).To bylo však zničen Římany v roce 87 nl Kr.   V roce 1824, to bylo tak postavena nová Eretria, a dnes je to moderní město na místě s cca 6.000 obyvateli. Město je hlavní zdrojem příjmů je cestovní ruch.

Hlavním turistickým lákadlem je Eretria muzeum, které dokumentuje města dávná historie. V opačném případě dlouhé plážové promenády, a mnoho taveren Eritrea je nejpopulárnější destinací. Město je také přirozeným východiskem pro výlety do středisek dále na jih na ostrově.

Nejbližší mezinárodní letiště je Athénys Airport „Eleftherios Venizelos“, což je 52 km jižně od Eretria.