Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mykonos Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mykonos Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mykonos Letiště miniguide

Mykonos Letiště
Půjčovna Aut Mykonos Letiště

Mykonos Island National Airport (JMK) je malé letiště se nachází 4 km mimo město Mykonos. Není tam žádná veřejná doprava z letiště, takže taxi je tou nejlepší volbou.Mnohé hotely nabízejí své vlastní dopravou, nicméně. Tam je několik autopůjčoven na letišti, včetně Avis, Hertz a Sixt. Tam je malá informace v angličtině o letišti.

Mykonos letiště bylo otevřeno v roce 1971 av roce 2003 byl 340 000 cestujících návštěvě letiště. Ti, kteří se systémem pravidelných linkách v průběhu celého roku, letecké společnosti Aegean Airlines a Olympic Airlines. Nejrušnější trasa je Aténách. Mezi květnem a říjnem tam je také mnoho charterových společností a leteckých společností, které létají zde. EasyJet lety do a z LondýnaŘímaMilána a Paříže.

Letiště nemá restauraci, ale kavárna, která prodává základní potraviny a nápoje, ATM, duty free a obchod se suvenýry. Nejsou žádné hotely na letišti, ale nedaleké Tharroe Mykonos Hotel De Luxe má zasedací místnosti a konferenční centrum.