Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mykonos

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mykonos zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mykonos miniguide

Mykonos
Půjčovna Aut Mykonos

Řeckém ostrově Mykonos se nachází ve Kyklady v Egejském moři a patří k Řecku. To má poměrně omezené ploše (86 km2) – a je méně ovlivněn vysokými horami, než mnoho jiných řeckých ostrovů (nejvyšší bod se nachází na 364 m).

Tam jsou cca. 9.000 lidí v Mykonos – nejvíce v hlavním městě Mykonos Town (Chora). K dispozici je také archeologické muzeum, kde mimo jiné zobrazuje archeologické nálezy ze sousedních ostrovů Delos a Rheneia. Jinak je to v první řadě turistický ostrov je známý pro. Jako prázdninové destinace pro celebrity z celého světa, Mykonos také pověst místa s velmi aktivní a různorodé noční život – a tam jsou také několik klubů pro homosexuály a lesbičky zde.

Mykonos je někdy odkazoval se na jako oba „Bílý ostrov“ a „Blue Island. Pojmy odráží skutečnost, že existuje velmi mnoho hezké, sněhobílý dům tady – s modrým dveří a okenic.

Od města Mykonos tam jsou trajekty na takové ostrovy Naxos a Santorini – a do přístavu Piraeus v Athénách. Na ostrově je letiště – mezinárodní letiště Mykonos – se nachází cca. 4 km od hlavního města.