Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Syros

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Syros zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Syros miniguide

Syros
Půjčovna Aut Syros

Řeckém ostrově Syros patří do souostroví Kyklady, leží v Egejském moři. Ostrov má asi 25.000 obyvatel, a nejdůležitější obživy je lodní doprava, rybolov a zemědělství.Syros je správním, obchodním a kulturním centrem Kyklady. Nejvyšší horou je Pyrgos – se nachází 442 m.

Hlavní město Hermoupolis (Ermoupolis) se nachází na východním pobřeží a má 13.400 obyvatel. Hermoupolis je významný přístav s trajektem služby mnoha dalších řeckých měst.

Hlavní město má několik historických památek, včetně Radnice z roku 1876, Archeologické muzeum – s nálezy z doby bronzové, Metamorphosis katedrála z roku 1824, krásné kostel Ayios Nikolaos z roku 1850 s modrou kopulí a Manor Velissaropoulos – impozantní budova s nástěnnými malbami.

Cca. 10 km od hlavního města (na výšku), je Ano Syros – středověké město postavené Benátčany v 1300s. Odtud má krásný výhled na Hermoupolis.

Jinak, město má dobré koupání s písčitými plážemi a skvělý noční život.

Syros má 12 vesnic a přímořských letovisek, kde nejznámější na ostrově jsou: Megas Gialos, Agathopes, Galissas, Kini, Kastri, Finikas a Chalandriana. Jsou nejlepší pláže na západě, jihu a východě ostrova.

Malé letiště Syros národní letiště – se nachází jižně od Hermoupolis – má denní lety do / z Atén.