Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Karpathos

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Karpathos zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Karpathos miniguide

Karpathos
Půjčovna Aut Karpathos

Řeckého ostrova Karpathos leží ve východní Egejské moře, a je druhým největším (a jižní), ostrov v Dodecanese. Karpathos je 50 km dlouhý a 11 km v nejširším, a je umístěn uprostřed mezi turistické ostrovy Rhodos a Kréta. Karpathos má asi 6500 obyvatel, ale v létě se populace může vést až 20.000, protože z mnoha rekreačních turistů, kteří přijedou na ostrově. Karpathos je klidný ostrov, který je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Ostrov je známý pro jeho dramatické scenérie a mnoho krásných písčitých pláží. Nejvyšší vrchol je Kali Limni, která je 1215 m.

Na ostrově je asi 10 vesnic, kde má každý držel jeho tradiční řecký styl. Kapitál je Pigadia, která se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova Karpathos. Pigadia má asi 3000 obyvatel, a je   přístavní město, kde je také trajektové spojení do Athén, Kréta a Rhodos.Základní kapitál má velký příliv turistů v letním období, a 4 km dlouhá písečná pláž je asi největším lákadlem.Pigadia je také populární open-air „divadlo s kulturní akce a koncerty v létě.

Dalších slavných turistických měst na ostrově je Lefkos, Amopi a Kira Panagia. Jižní část Karpathos je populární oblast pro surfaře.

Nejbližší letiště je letiště Karpathos, který se nachází 15 km jihozápadně od hlavního města Pigadia