Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Kreta

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kreta zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kreta miniguide

Kreta

Půjčovna Aut Kreta

Kréta je největší ostrov v Řecku – a 5. největší ve Středomoří.To má na ploše cca. 8300 km2 – a je 260 km dlouhý a 60 km široký. Celkový počet obyvatel se pohybuje kolem. 624000 (2005), o několik velkých měst, a počet měst a obcí. Nejhustěji osídlených oblastech, lze nalézt podél severního pobřeží.

Když přijde na geografii, je Kréta dominují čtyři hlavní horská pásma – a nejvyšší vrchol, Ida, věže 2456 m nad mořem. Jinak měnit scenérie podél pobřeží ostrova, strmé útesy a plážemi.

Kréta je hlavní průmysl je turistika. Přibližně 2 miliony lidí, dovolená zde každý rok – a pak je to vzrušující kombinaci historických památek a příjemné klima, které vábí.Když přijde na klima, to může být velmi horká léta a vyznačuje někdy dosti silné, suché větry. Nejlepší doba k návštěvě Kréta je jaro a podzim. Zvlášť na podzim se můžete spolehnout na poměrně stabilní počasí a příjemné teploty.

Kapitál je Iraklion, Kréta (ca. 140.000 obyvatel), který se nachází na severním pobřeží. Zde také najdete Kréta mezinárodní letiště (Chania) , která je hlavním centrem pro většinu z turistického ruchu.Tam je také menší letiště kousek dál na západ, na druhém Kréta je největší města Chania (cca 56.000 obyvatel). Ostatní velká města Kréty: Rethymnon (asi 41.000 obyvatel), Ierapetra (cca Pop. 23000), Agios Nikolaos (asi 20.000 obyvatel), Sitia (cca 14.000 obyvatel) a Hersonissos (cca 9000 obyvatel).

Mezi nejvýznamnější historické objekty Kréta je spojena s Minoan civilizace (ca. 2000-1400 př. nlKr.), A nejnavštěvovanější atrakcí je zřícenina impozantní paláce Knossos mimo Iraklion. Ostatní Minoan ruiny našel bl.ai Phaistos a Hagia Triada (jih), Malia (severovýchod) – a Gournia a Zakros (k východu).

Kréta má také mnoho zajímavých přírodních lokalit nabídnout. Kromě hor a mnoho nádherné pláže, Samaria (který je součástí národního parku Samaří) jižně od Chanie, velmi populární destinací. Soutěska se skládá z 17 km dlouhá soutěska s pádem 1.200 metrů. Je třeba rovněž fascinující jeskyně na pláži Matala daleko na jih.

Kréta je nejoblíbenější destinací pro rezervaci pronájmu auta v Řecku. Pronájem auta vám dává jedinečnou příležitost prozkoumat Kréta o. Vyplatí se včasná rezervace na pronájem auta na Krétě. Ceny rostou do překvapivé míry jestliže jeden čeká až krátce před odjezdem. Náš vyhledávač porovnává ceny od většiny bilutleietilbyderene na Krétě, a uvádí nejnižší cenu.

Čeština