Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Iraklion

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Iraklion zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Iraklion miniguide

Iraklion
Půjčovna Aut Iraklion

Heraklion je hlavním městem řeckého ostrova Kréta Středomoří. To je docela uprostřed ostrova na severním pobřeží – a má cca. 140.000 obyvatel (275.000 v městské oblasti), a s tím 4. největší město v Řecku.

Iraklion byla založena v roce 824 nlKr. z saracenerne, ale pravděpodobně tam byl přístav tady od doby bronzové. Později ostrov byl pravidelně pod byzantskou, benátské a osmanské nadvlády. Krátké období kolem přelomu století byl hlavním městem Iraklion v Cretan státu, který byl pak obsazený mezinárodní síly. Od roku 1913, stejně jako zbytek Iraklion Kréta stala součástí Řecka.

Iraklion má jak historické, přírodní historické a archeologické muzeum – stejně jako několik speciálních muzeí. K dispozici je také dochovaných staveb jak z benátské a osmanské éry. Historickém Hlavním lákadlem je ještě vyhloubený ruiny impozantní, téměř 4000 let staré Minoan paláce Knossos – to největší archeologické nálezy z řecké doby bronzové.

To se nachází cca. 4 km jižně od centra Iraklion.

Irák Lions internasjonele Letiště – „Nikos Kazantzakis“ (pojmenoval podle slavný básník) – je asi. 5 km východně od centra