Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kalamata

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kalamata zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kalamata miniguide

Kalamata
Půjčovna Aut Kalamata

Kalamata (60.000 obyvatel) je hlavním městem provincie Messinia, který patří do správních obvodů Peloponés. Je umístěn v jihozápadním Řecku – na velkém poloostrově na Messinian Středozemního moře, a je důležitý mořský přístav.Z přístavu je trajektové spojení na řecké ostrovy turistické Kythira a Kréta.

4 km východně od města leží hory Taygetos. Kalamata je jinak známý pro jeho mnoho olivovníků a jak oliv a olivového oleje jsou důležité vývoz.

Kalamata má mnoho krásných pláží, které lákají turisty v letním období. Ostatní památky a turistické atrakce ve městě zahrnují: archeologické muzeum „Benakeion“ – se nachází ve starém městě, několik starých kostelů – v případě, Agii Apostili z 1317 je nejstarší, Frankish hrad od 1200s, Folkloremuseeet, železniční muzeum – stejně jako několik galerií moderního umění.

Město má také příjemné restaurace, dobré obchody a pestrý noční život.

Nejbližší letiště je mezinárodní letiště Kalamata, což je o 7 kilometrů severozápadně od centra města