Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Solun

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Solun zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Solun miniguide

Solun
Půjčovna Aut Solun

Solun (Soluň, Soluň) se nachází v severním Řecku – v regionu Střední Makedonie, a je důležitý mořský přístav.To je také země, druhé největší město (363.987 obyvatel v roce 2006) – a kapitál správního obvodu (prefektury), Soluň.

Město má dlouhou a pohnutou historii – a historické památky ve městě jsou velmi četné. Zde především zachovalý byzantských kostelů z období 300 až 700 nlKr. zmínil.Nejznámější z nich je Haghia Sophia katedrála, kostel sv Demetrius katedrála (Hagios Dimitrios).   Mezi mnoho dalších historických a architektonických atrakcí, zjistíme, Galerius Triumph Arch (apsida tou Galérion) z roku 305 nlKr. a – v neposlední řadě – „Bílá věž“ (Lefkos Pyrgos), která je symbolem města Solun. Shromažďování křesťanské a byzantské památky stojí dnes na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Soluň má i řadu zajímavých muzeí, divadel, galerií a dalších kulturních institucí se chlubit, a v roce 1997 bylo město s názvem „Evropské hlavní město kultury“.

Město je samozřejmě i restaurace a utelivsby, a má několik velmi oblíbené nákupní ulice, a to zejména v oblasti kolem centrálního náměstí Eleftherias.Každý rok v září, tam bude velké mezinárodní veletrh v Soluni.

Nejbližší letiště je mezinárodní letiště v Soluni „Makedonie“, což je asi. 15 km jihovýchodně od centra města.