Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hersonissos

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hersonissos zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hersonissos miniguide

Hersonissos
Půjčovna Aut Hersonissos

Hersonissos je malé město s cca. .Od té doby antiky, tam byl významný přístav tady, ale dnes Hersonissos je v první řadě moderní turistické letovisko. Ačkoli někteří z obyvatel se zabývají zemědělstvím a rybářstvím, je hlavní průmysl je turistika tímto způsobem.

Existuje jen málo stopy zanechané ve městě za posledních kultury. Musí obecně zkušenosti jinde na Krétě. Některé zbytky jsou stále zde – včetně zajímavý tvaru pyramidy římské fontány v centru města, a ruiny raně křesťanské baziliky na skále poblíž přístavu.

Když přijde na stránkách nedávného data, jsou následující zmínil: Aqua světa akvárium, které kromě ryb také má sbírku plazů z místní fauny – a dospělý Lychnostatis muzeum, které dokumentuje různé odrůdy lidové kultury Cretan.V opačném případě, především Hersonissos známé pro své krásné pláže – a města rušný noční život.Existují barů, hospod a diskoték v řadě.

Nejbližší letiště je mezinárodní letiště v hlavním městě, Iraklion – „Nikos Kazantzakis“.