Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Chios

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Chios zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Chios miniguide

Chios
Půjčovna Aut Chios

Chios se nachází v Egejském moři – 7 km od pobřeží Turecka – a je pátý největší ostrov v Řecku. Ostrov má 54.000 obyvatel (2006), a je známý pro jeho krásné scenérie a dobré klima. Chios je také málo turisty, a má mnoho menších měst s autentickými řecké atmosféry.

Chios byl dobyt Turky v roce 1556, a ostrov byl pod jejich vládou až do roku 1912, kdy se stala součástí řeckého státu.

Nejvyšší horou je Pelineon Oros, což je 1297 m.

Kapitálu města Chios – nebo Chora – se nachází na východním pobřeží ostrova, a má přibližně 30.000 obyvatel.Město má ostrov je hlavní přístav, a památek je zde krásný středověký hrad, archeologické muzeum a byzantské muzeum. V centru jsou parky a náměstí a hlavní ulice „Aplotarias“ 0,15 km od města Chios je klášter Nea Moni od 1000 je, uvedených na   UNESCO světového kulturního dědictví UNESCO a je hlavní turistická atrakce.Dalším lákadlem na ostrově je obec Pirgy – nachází se na jihu a je nazýván „pestré společenství“, protože domy jsou vyzdobeny v černé a bílé. Mesta také – se nachází jihozápadně od ostrova, má mnoho jedinečných staveb z 1200s – je populární turistickou destinací. Také, Karfas Beach, která je nejlepší z Chios, zmínil se. To se nachází přímo na jih od hlavního města.

Letiště Chios letiště se nachází 3 km jižně od města Chios.