Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Paros

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Paros zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Paros miniguide

Paros
Půjčovna Aut Paros

Řecký ostrov Paros leží v Egejském moři a je jedním z největších ostrovů v Kyklady. Paros je   vyhledávaným turistickým cílem, a má přibližně 15.000 obyvatel (2009).Malá, útulná vesnice s nabílené domy a modré dveře dominuje ostrov a podél pobřeží jsou krásné pláže.

Hlavní město se nazývá Parikia (cca 2000 obyvatel), který se nachází v zátoce na severozápadní straně ostrova. Odtud je trajektové spojení na mnoho dalších řeckých měst a ostrovů, včetně Atény, MykonosNaxosSamosKrétaIos a Santorini.

V Parikia našel malou, ale zajímavé archeologické muzeum – expozice 6000-rok-starý artefakty. Zajímavosti Ekatontapylianí kostel – „kostel z 100 dveří od 500,. Kostel je několikrát přestavován, naposledy v roce 1960.

Jinak Parikia dobré nákupy, rušný noční život s bary a diskotéky – a pláže s vynikající příležitostí pro vodní sporty.

Na severní straně ostrova leží město Naoussa, který také má mnoho rekreantů v létě. Návštěva horské vesnice Lefkas je doporučeno – pokud mramor doly se nachází slavné.

Paros letiště Panteleio Airport se nachází 9 km jihozápadně od Parikia, a má denní lety do / z Atén.