Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Samos

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Samos zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Samos miniguide

Samos
Půjčovna Aut Samos

Samos patří k nordegéiske ostrovy. Je umístěn daleko na východ v Egejském moři, jen 1,5 km od pobřeží Turecka. Ostrov patří k Řecku. Tam jsou cca. 40.000 lidí v Samos, z toho cca. 6500 v hlavním městě Samos, který leží na severovýchodní části ostrova. To visí spolu se sousedním městem Vathos (cca 3000 obyvatel) – a celý městský komplex je proto často Vathos. Ostrov je druhý-největší město – Karlovasi (cca 6000 obyvatel) se nachází na severozápadě.

Jako turistické destinace Samos je ostrov, který má všechno: skvělé pláže, malebné vesničky a pestrý noční život – a rozmanitou přírodou.Na ostrově je nejvyšší bod – Vigla – je 1.433 m.

Také pokud jde o historické památky Samos má co nabídnout. Archeologické hlavní areál se nachází v jihovýchodní. Kde nás najdete Pythagóreion, zbytky impozantní řecké a římské oldtidsbyggverk. Obě tato přitažlivost, a nedaleké „Heraion na Samos – zřícenina řeckého chrámu před 800 rokyKr. – Světové dědictví UNESCO. V této oblasti je také „Eupalinos tunel“ – v Evropě nejstarší podzemní vodní dýmky – která byla postavena na 530-století ADKr. A to je více než 1 km dlouhá.

Blízko oldtidsminnesmerkene, a cca. 9 km jihozápadně od města Samos, Samos mezinárodní letiště je „Aristarchos“.