Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kefalonia

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kefalonia zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kefalonia miniguide

Kefalonia
Půjčovna Aut Kefalonia

Kefalonia (Kefillinia) je největší z Jónských ostrovech, se nachází v Jónském moři, rameno Středozemního moře mezi Řeckem a jižní Itálie.Kefalonia je také samostatný správní obvod (prefektura), a hlavního města – se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova – tzv. Argostoli. Celý ostrov má populaci asi 40,000, z nichž asi 13.000 arů žijící v hlavním městě.

Kefalonia je druhé největší město, Lixouri, má cca. 10.000 obyvatel – se nachází v západní části poloostrova Pali. Jinak, počet menších měst a vesnic na ostrově – většina z nich na moři. Krajina je velmi krásná a pláže jsou považovány za jedny z nejkrásnějších v Řecku. Některé z nich může být dosaženo pouze lodí. Vnitřek ostrova dominuje velké horské pásmo, kde je nejvyšší vrchol se nachází na 1628 m.

Mezi památky, jsou tam dva středověké kláštery – jeden se nachází ca.16 km východně od hlavního města, zatímco druhá je na samém jihu obce Markopoulo. Na severu, v Fiscardo je vzrušující archeologické nálezy hrobů a divadla z římských časů, a v Argostoli je samostatné archeologické muzeum.

Tam jsou trajekty z obou Argostoli a Lixouri několika dalších ostrovech v Jónském moři a na řecké pevnině. Kefalonia má také vlastní letiště – Kefalonia mezinárodní letiště – se nachází cca. 10 km jižně od Argostoli