Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Chalkida

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Chalkida zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Chalkida miniguide

Chalkida
Půjčovna Aut Chalkida

Chalkida (nebo Chalcis, Chalcis) je hlavním městem řeckého ostrova Euboia, který leží v centrálním Řecku. Město má 67.100 obyvatel (2002), který se nachází na západní straně ostrova – tam, kde je nejužší Evripossundet. Ostrov je spojen s řeckou pevninou dvěma mosty.  Starého mostu (od 1962) používá přílivové pozorování pro návštěvníky.

Ve městě je bohatá na umění, kulturu a historii a má mnoho krásných pláží. Řecký filozof Aristoteles zemřel v roce 322 př. nlKr. V tomto městě – jak byla jeho matka rodiště.

Některé z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí ve městě: kostel „Agia Paraskevi“ – kde byl nejstarší části postavena v 1300s, Archeologické muzeum, tureckého mešity (se sbírkou byzantských sochy, mozaiky a keramika), a hrad Karababa – se nachází na kopci. Odtud jeden má panoramatický výhled na město.

Nejbližší letiště je mezinárodním letišti v Aténách – Eleftherios Venizelos, který se nachází 95.8 km od Chalkida.