Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kavala

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kavala zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kavala miniguide

Kavala
Půjčovna Aut Kavala

Přístavního města Kavala se nachází v severním Řecku, a je hlavním městem regionu “ Východní Makedonie a Thrákie. „Město má 154.600 obyvatel (2009) a nachází se v Kavalabukten, naproti ostrovu Thasos.

Západní část Kavala je moderní město s nákupní centra a obchody.Na východní straně najdeme staré město s historickými domy, zahrádky a úzkých uliček. Města malebný přístav s barevnými rybářskými loděmi je kontaktním místem pro turisty.

Město má množství památek z období turecké nadvlády (období 1378 – 1912), včetně byzantské pevnosti se nachází na vrcholu kopce – s nádherným výhledem na město a přístav.Po celém městě (a hrad) je akvadukt z římských časů, které vedly vodu do pevnosti.

Jiné turistické atrakce v Kavala: archeologické muzeum – s nálezy z obou neolitu a doby bronzové, Tabák muzeum a Muzeum lidové. Kavala je také rodištěm Muhammad Ali (1769 – 1849), který je považován za zakladatele moderního Egypta, a socha je postaven ve městě.

Nejbližší letiště je Kavalas mezinárodní letiště – „Megas Alexandros“ – což je mírně jihovýchodně od centra města