Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Korfu Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Korfu Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Korfu Letiště miniguide

Korfu Letiště
Půjčovna Aut Korfu Letiště – Foto: © Magnus Manske

Korfu Ioannis Kapodistrias Mezinárodní letiště se nachází 3 km jižně od Korfu a půl míle severně od Pontikonisi.Od ranních hodin a v poledne, autobus jezdí každou půlhodinu mezi Korfu a na letiště, jinak to každou hodinu. Je možné si pronajmout auto, autopůjčovny jsou Avis, Europcar, Hertz a Sixt.

Korfu letiště je v první řadě místo pro charterové společnosti. Provoz je nejvyšší od dubna do října a během týdne. To také létají pravidelné linky do 9 různých mezinárodních destinací, většinou se nachází v Německu.

Letiště má recepce otevřena, která je otevřena pouze v letních měsících, a čtyři bary a kavárny. Má také bankomaty, lékárny, duty free a několik cestovních kanceláří.

Ariti Hotel se nachází na letišti.