Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Førde

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Førde zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Førde miniguide

Førde
Půjčovna Aut Førde

Førde je v čele Førdefjord v západní norském kraji Sogn og Fjordane, a je obklopena horami. Populaci je asi. 12000 (2009), a stav města bylo dosaženo v roce 1997.

Førde je ve velmi malebném okolí na ústí řeky Jølstra, která má svůj původ v Jølstravatnet – a příležitosti pro různé venkovní a přírody zkušenosti jsou velmi dobré. V centru je jinak dominuje město zažilo rychlý růst v posledních letech – a je ovládán velké obchodní domy.

Mezi památky města do interiéru kostela Førdee (1885) zmínil. Tam je ve skutečnosti několik úžasné kousky, které jsou podstatně starší než kostel. Altarpiece z roku 1642 je považován za jeden z nejlepších duchovních skladeb od baroka. Také, kazatelna a několik obrazů od 1600s. Dokonce i starší historie, jeden může zažít trochu mimo centrum, kde Vie Viking mohyly je populární turistickou destinací. Kromě toho, Bruland farma – památkově chráněné budovy, typické západní oficiální soudu z ca. 1750 – stojí za návštěvu.

Førde investuje do umění a kultury, a od takzvaný „Výstava náměstí“ v centru rozšiřuje nejdelší kamennou sochu v 65 m na délku až Jølstra. Říká se tomu „Salmon“ a je dánský umělec Jørgen Ronnau. Nedaleko stojí socha znázorňující rozlišovací Førdee umělce Oddvar Torsheim. Førde nejvýznamnější stavby jsou Førdehuset (1976), jako jsou   patří bazén s tobogánem, kraj knihovny, koncertní sál, umělecká galerie, ateliérů a fáze Sogn og Fjordane Teater.Je třeba rovněž Sogn og Poslední Danes Art Museum se nachází v Førde.

Největší událostí ve městě je Førde Mezinárodní folklorní festival hudby – největší svého druhu -, který se koná každý rok v červenci.

Regionální letiště Førde letiště – Bringeland pravidelné lety do Bergen (Flesland) a Oslo (Gardermoen), a nachází se 12 km jihozápadně od centra města