Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Drammen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Drammen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Drammen miniguide

Drammen
Půjčovna Aut Drammen

Drammen, která má cca. 62.000 obyvatel (115.000 v metropolitní oblasti), která se nachází hluboko v Drammen, Norsko – a je správním centrem v jihovýchodní norském kraji Buskerud. Drammen řeka rozděluje město na dvě, kde je Bragernes (s velikostí centra) se nachází na severu, zatímco Strømsø (včetně železniční stanice) je na jihu. Do roku 1811, Bragernes a Strømsø dva nezávislé nabíjecí místa. Drammen vznikl, když byly spojeny dva dobití stránek.

Mezi památky na Drammen muzea zmínil. To má jeho hlavní pobočku v bývalém statku chtěli Marienlyst (uvedených cca. 1770) v okrese Strømsø. Také Austad farmě (od 1807) a Gulskogen hospodářství (od konce 1700s) – oba se nachází těsně mimo město-spravovaných Drammen muzea.

V opačném případě Drammen divadlo významné atrakcí ve městě. Budova byla slavnostně otevřena v roce 1870 – a v posledních letech plně obnoven po požáru v roce 1993. To byla udělena Medaile Europa Nostra za dobré restaurátorské práce. Srdci města je starý Bragernes rašeliny – jak v souvislosti s tisíciletí byl zvolen Drammens tisíciletí.

Jeden lákadlem velmi zvláštní povahy tunelu spirály v Bragernesåsen (postaven v roce 1953). To větry šesti a půl krát kolem své osy – před tím, než se připojí k pohledu spirála nahoře, tam, kde je restaurace a velká rekreační oblast.

Nejbližší mezinárodní letiště je Oslo Airport Gardermoen se nachází cca. 70 km severovýchodně od Drammen.