Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Stord

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Stord zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Stord miniguide

Stord
Půjčovna Aut Stord

Stord je magistrát v kraji Hordaland v západním Norsku, který se nachází na jižní polovině ostrova Stord v Norsku. Stord se nachází na půli cesty mezi Stavanger aBergen, v regionu Sunnhordaland, a je důležitým obchodním centrem pro tuto oblast.Je to most z ostrova na pevninu.

Stord se stal městem v roce 1997, a komunitní centrum – který má 11.400 obyvatel (2009) – tzv. Leirvik.

V centru jsou obchody a nákupní centra, restaurace a noční život, z Leirvik má krátké vzdálenosti do fjordu a hory, kulturní a outdoorové aktivity. Z přístavu Leirvik má trajektové spojení na mnoha jiných místech na západním pobřeží.

Stord má několik turistických atrakcí a památek – včetně Stord kostel z roku 1857, je 16-metr vysoký „Storddøra“ (což je socha na molu v Leirvik), Hornické muzeum Litlabø, galerie Giga (umělecká galerie s výstavou významných norských umělců), a Sunnhordaland Muzeum se nachází na dvoře Sunnhordaland a 11 starých budov z 1500 – a 1600. Nejstarší stavbou je „Adlandstova“ od 1400s.

Na ostrově je Halsnøy Halsnøy klášter od 1164 – postavený vikinghøvingen Erling Skakke. Ruiny opatství je nyní muzeum, a jeden může vzít na trajekt z Leirvik na ostrov.Cesta trvá cca. 1 hodinu.

Jinak Stord skluzavky bazén, skokanskou věž a bazén pro děti – a je atrakcí pro celou rodinu.

Stord Letiště – Sørstokken, který se nachází západně od 12.7 km Leirvik.