Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Halden

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Halden zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Halden miniguide

Autopůjčovna Halden
Půjčovna Aut Halden

Halden, která má cca. 28.800 obyvatel (2009), se nachází na jižním Iddefjorden Østfold kraj – nedaleko hranic s Švédskem. Hranice Hranice mezi oběma sousedními zeměmi běží podél středu Iddefjorden, pak ven přes Moss na vnější Oslofjord. Nejbližší sousední města Sarpsborg (31 km severně od Halden a Strömstad ve Švédsku (32 km jižně od Halden).

Halden byl byprivilegier pod starým názvem – Fredrikshald – v roce 1665, a město rostlo pod náhorní tvrz, která byla postavena 20 roků dříve. Fortress je Halden nejznámější atrakci. V souvislosti s Norskem v roce 1658 museli postoupit Bohuslen do Švédska, byla tvrz rozšířena a posílena – a zdálo se, pak je to nejdůležitější obranu proti Švédům. Ve středisku je velmi zachovalý.

Hodně z Halden byl zničen při požáru v roce 1826, a to byl pak uveden počet majestátní budovy v empírovém slohu. Jedním z nich je Fredrikshald divadlo (1838) – je nejstarší divadelní budova. Bylo to však bylo divadlo podnikání v Halden, ještě předtím, než tento. V konzervativní („Harald Fairhair Club“), postavený kolem roku 1760, je ve skutečnosti Rosenlund sál – země je nejstarší divadlo.

Architektonicky trochu mimo centrum, Červený zámek – Tanky a rodiny Ankers staré bydliště. Nejstarší částí tohoto komplexu budov je od roku 1600, zatímco zbytek jsou uvedeny v pozdní 1700.

Nejbližší letiště je letiště Rygge Moss, která se nachází 55 km severozápadně od Halden.