Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sarpsborg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sarpsborg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sarpsborg miniguide

Autopůjčovna Sarpsborg
Půjčovna Aut Sarpsborg

Obec Sarpsborg v kraji Østfold leží úplně na jih Norska, a má přibližně 52.200 obyvatel (2009).Obec má pobřeží na Oslo fjordu, a řeka Glomma vede kolem města. V blízkosti centra města Sarpsborg spadá prudce do Sarpsfossen – který má největší tok ze všech vodopádů v Evropě ..

Sarpsborg byla založena v roce 1016 král Olav Svatý, a je tak jedním z nejstarších měst.

Město má několik historických turistických atrakcí – včetně Sarpsborg kostel z roku 1845, Hafslund Manor v roce 1761 (s plochy parku, který obsahuje 3000 rok staré rockové řezbářské práce) a Borgarsyssel muzeum (umístěné na Sarpsfossen) – kulturní historické muzeum výstavu artefaktů z doby kamenné po současnost denně.Na stránkách je také několik starých budov.

Kromě toho, Sarpsborg dobré nákupní centrum s butiky a obchodními domy, a to je léto krásné pláže v této oblasti. Aktivita centrum „Super Země“, který se nachází v Quality Hotel & Resort je atrakcí pro celou rodinu – s vodní park, krytý zimní stadion, fitness centrum atd.

Město je každoroční kulturní festival – Olavsdagene – se konalo v srpnu, a přitahuje mnoho turistů do města. Festival nabízí koncerty, Viking aktivit, výstav a historického divadla „meč“.

Nejbližší letiště je letiště Moss – Rygge, která se nachází 25 km severozápadně od Sarpsborg.