Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Moss

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Moss zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Moss miniguide

Moss

Půjčovna Aut Moss

Moss se nachází v jihovýchodní části východu, konkrétně ve vnější Oslofjord v Østfold kraj – cca. 60 km jižně od hlavního města Oslo .Město má asi 30.000 obyvatel (2010), a je možná nejlépe známý pro jeho přístav s trajektové spojení na Horten (Basto trajekt).

Moss je známo, že průmyslové a obchodní město a důležité křižovatce. Navíc, město je známé pro jeho mnoho uměleckých galerií.

Některé z nejpopulárnějších turistických přijatá opatření jsou: Moss kostel z roku 1861, Moss městských a průmyslových – a Konventionsgården (což je Moss Železná encom-stará hlavní budova z 1750s, a v roce 1814 bylo místo, kde byla podepsána dohoda o osobním spojení se Švédskem).

Dalším turistickým lákadlem je Jeløya, která patří k obci Moss, a je jedním z největších ostrovů ve vnějších Oslofjord. Na Jeløya Galerie je F15, což je umělecká galerie se zaměřením na norského a mezinárodního umění.

Také Moss Galerie výtvarného umění v centru města stojí za návštěvu. Tato stránka má jak stálé sbírky obrazů a měnící se výstavy současného umění.

Kromě toho, Moss nespočet pláží. Dvě z nich se nachází v centru. Tam jsou také zelené plochy, pěší stezky, příležitosti pro kolo a kanoí, a golfové hřiště v oblasti.

Moss Airport – RYG se nachází 10,4 km jihovýchodně od centra města.

Čeština