Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Moss

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Moss zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Moss miniguide

Moss
Půjčovna Aut Moss

Moss se nachází v jihovýchodní části východu, konkrétně ve vnější Oslofjord v Østfold kraj – cca. 60 km jižně od hlavního města Oslo. Město má asi 30.000 obyvatel (2010), a je možná nejlépe známý pro jeho přístav s trajektové spojení na Horten (Basto trajekt).

Moss je známo, že průmyslové a obchodní město a důležité křižovatce. Navíc, město je známé pro jeho mnoho uměleckých galerií.

Některé z nejpopulárnějších turistických přijatá opatření jsou: Moss kostel z roku 1861, Moss městských a průmyslových – a Konventionsgården (což je Moss Železná encom-stará hlavní budova z 1750s, a v roce 1814 bylo místo, kde byla podepsána dohoda o osobním spojení se Švédskem).

Dalším turistickým lákadlem je Jeløya, která patří k obci Moss, a je jedním z největších ostrovů ve vnějších Oslofjord. Na Jeløya Galerie je F15, což je umělecká galerie se zaměřením na norského a mezinárodního umění.

Také Moss Galerie výtvarného umění v centru města stojí za návštěvu. Tato stránka má jak stálé sbírky obrazů a měnící se výstavy současného umění.

Kromě toho, Moss nespočet pláží. Dvě z nich se nachází v centru. Tam jsou také zelené plochy, pěší stezky, příležitosti pro kolo a kanoí, a golfové hřiště v oblasti.

Moss Airport – RYG se nachází 10,4 km jihovýchodně od centra města.