Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Horten

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Horten zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Horten miniguide

Horten
Půjčovna Aut Horten

Horten se nachází v jihovýchodní Norsko, Oslofjord v Vestfold kraj, a má přibližně 18.200 obyvatel (2009).

Pobřežního města Horten je možná nejlépe známý pro jeho přístav s bilfergeforbindelsen Horten – Moss, kde jízda trvá pouze 30 minut.Trajektové spojení mezi dvěma městy byly kolem roku 1582.

Jeden z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Horten je Borre církev od 1100s – s „Borre (Borre Park) s největší sbírkou královských hrobek od roku 600 do 900 To je také země, která je historické centrum se zaměřením na Vikingy.

V idylickém Karljohansvern je několik míst, včetně námořní muzeum, muzeum Preus (což je muzeum fotografie) a místní historii střediska.

10 km od centra Åsgårdstrand Horten, kde slavný malíř Edvard Munch (1863-1944) strávil velkou část svého času. Dům on byl zachován a je nyní otevřený veřejnosti.

Jinak Horten nabízejí dobré koupání v létě s krásnými písečnými plážemi, pěkné centrum obchodů a noční život více místech.

Nejbližší letiště je Sandefjord – Torp, který se nachází 38 km jižně od Horten.Také, Moss Airport –   Rygge je možnost, která se nachází 28 km východně od Horten (přes trajektové spojení Horten- Moss ).