Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Stathelle

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Stathelle zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Stathelle miniguide

Stathelle
Půjčovna Aut Stathelle

Malém městě se nachází v obci Stathelle Bamble – v kraji Telemark – cca. 160 km jihozápadně od Osla. Stathelle má asi 8000 obyvatel (2008), a je-li Langesundsfjord, Frierfjord a Eidangerfjord setkat – v nejvnitřnější části Langesund poloostrova.

Brevik most (silnice 354) a Grenland most (E18) se nachází přímo Stathelle.

Historické centrum Stathelle je turistická atrakce, s úzkými uličkami a dřevěných staveb od 1830s. Je také dobré nákupy v centru s řadou obchodů, a v západním konci mostu Brevik je „Brotorvet Nákupní centrum“ – s celkem 43 obchodů a restaurací.

Jinak Stathelle vyhledávaným místem pro outdoorové aktivity, jako jsou lodičky a rybaření, a tam je dobré koupání zde v létě.

V obci je Bamble Olav kostel, který stojí za návštěvu. Zde si můžete prohlédnout ruiny starobylé středověké církve od 1150, a malá boční kaple – kaple Bolestné Panny Marie – je otevřený pro veřejnost po celý rok.

Sousedního města Langesund je špičce poloostrova Langesund – 6.6 km jihovýchodně od Stathelle.Zde je možné navštívit Bamble Pobřežní muzeu (v budově dřevo z období kolem roku 1700) – které dokumenty okres námořní historii v oblasti rybolovu, stavby lodí a dopravy. Součástí muzea je i výstava obrazů a uměleckého řemesla.

Quality Hotel & Resort Vyjmout farmě v moři má také velký vodní park, atrakce pro celou rodinu. Je vybaven vodní skluzavky, plavecký bazén, vířivka a sauna.

Nejbližší hlavní letiště je Sandefjord – Torp, který se nachází 55 km severovýchodně od Stathelle.