Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kongsvinger

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kongsvinger zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kongsvinger miniguide

Kongsvinger
Půjčovna Aut Kongsvinger

Kongsvinger se nachází v hrabství Hedmark v jihovýchodním Norsku, má 17.400 obyvatel (2009). Město leží na Glomma, která je v Norsku nejdelší řeka.Kongsvinger má bohatý kulturní život, a je také významným obchodním centrem pro region.

Kongsvinger se stal městem v 1854, a má několik historických turistických atrakcí předvést. Některé z nejnavštěvovanějších kostela Wings z roku 1699 (s oltářní obraz od 1300s), a   Horní Město – Kongsvinger nejstarší městské domy od roku 1700 – a 1800.Celá oblast je živé muzeum, umístěné v horní Aamodtgården z roku 1801, který dnes je ve vlastnictví Kongsvinger muzea. Zde, jak město a muzeum umění výstavy. Horní město hostí letní „Život v táboře“ – se zábavou, jídlem a stánků.

Dalším lákadlem ve městě je Kongsvinger tvrz z roku 1600, který je otevřený pro veřejnost. Tam je také muzeum pevnost se čtyřmi výstavy – kde hlavní ukazuje vojenskou historii od dob Vikingů až do dnešních dnů. Večeře a často divadelních představení a koncertů na zámku.

Ženské muzeum stojí také za návštěvu. K dispozici je velké a krásné švýcarské vile 1857. Muzeum dokumentuje život žen a práci norské kulturní historie, a každé léto je nová a aktuální témata výstav.

Nejbližší letiště je letiště Oslo Gardermoen, který se nachází 74 km západně od Kongsvinger.