Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bardufoss

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bardufoss zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bardufoss miniguide

Bardufoss
Půjčovna Aut Bardufoss

Bardufoss je správní centrum obce Målselv, který leží na východ od severního Norska kraji Troms – hranice s Švédskem. Obec má asi Bardufoss. 2250 obyvatel (2009), a je známý pro jeho velký význam pro norské armády.

Bardufoss se nachází v ozbrojených sil odborné a vzdělávací centrum (obranné školy) – a tam jsou také tři vojenské tábory v blízkosti obce.

Povaha Målselv je krásná, a Bardufoss je dobrým výchozím bodem pro rekreační aktivity v této oblasti. Přitažlivosti zahrnují následující nejoblíbenější: Polarbadet (Norsko je nejsevernější vodní park), Målselvfossen (norské národní vodopád, který se nachází mírně východně od obce) a Horního Dividalen národního parku – cca. 70 km jihovýchodně od Bardufoss, přímo na švédské hranici.

To může také být uvedeno, že správa z Mid-Troms muzea, které má pobočky v několika místech ve střední části Troms, který se nachází v Bardufoss.

Bardufoss Letiště je kombinovaný vojenských a civilních letišť, jako je pravidelné cesty do Londýna (Heathrow).