Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lyngdal

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lyngdal zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lyngdal miniguide

Autopůjčovna Lyngdal
Půjčovna Aut Lyngdal

Lyngdal je obec nacházející se v Vest-Agder kraj v jižním Norsku, má 7700 obyvatel (2009). Lyngdal se stal městem v roce 2001, a je důležitým obchodním centrem pro region. Město má výbornou polohu v blízkosti moře, několik jezer a hor. Nejvyšší bod je Kalåsknipen, který se nachází 506 m.

Největší turistická atrakce v Lyngdal Sørlandsbadet, který se nachází na Rosfjord, a je populární vodní park pro celou rodinu s vlnobitím, elektrárny, whirlpool, vodní skluzavky, sportovní bazén, dětský bazén a wellness.

Ostatní památky a okolí jsou Lyngdal Lyngdal zemědělské muzeum s místní historií výstavy, Kvas kostel z roku 1836, Kruh muzeum (muzeum s takovýmiNorsko je nejmenší pošta a školní muzeum) a kostel z roku 1848 Lyngdal. Za kostelem je stále sedm velkých mohyl, které pravděpodobně pochází z časného Iron věku a Viking stárne.

Oba v Rosfjord a Lyngdal oblasti jsou krásné pláže s písečnými plážemi.

Lyngdal také hostí „Pet viděl“ – roční fesjåfestival s bezpočtem stánků, které se koná první víkend v září. Pet rozmlouval s tradicí sahající do roku 1857 a je stále populární událost jak pro návštěvníky i místní obyvatele. Kromě zábavy spravedlivé tržní stánky jsou pravidelnou součást zvíře viděli.

Nejbližší letiště je letiště Kristiansand – Kjevik, který se nachází 89 km východně od Lyngdal.