Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Molde

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Molde zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Molde miniguide

Molde
Půjčovna Aut Molde

Molde se nachází na poloostrově Romsdal na řece prodejna v oblasti Molde Molde (který je součástí Romsdal fjordu). Město má asi 24.800 obyvatel (2010) a nachází se v More og Romsdal v západním Norsku.

Molde je důležitým obchodním centrem pro region, a na Main Street – město je hlavní ulice – je řada obchodů.

Rychlé trasu, která vede mezi Bergen a Kirkenes, volání na Molde Storkaia denně.

Molde má bohatý kulturní život, a některé z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí patří Molde radnice z roku 1966, Art Center (s výstavou obrazů provedených regionální i národní umělci), Molde katedrála z roku 1957 a Romsdal muzeum (několik oddělení) – jeden z největších regionálních muzeí v Norsku. Muzeum zahrnuje navigační.Open-Air Museum v Reknes v Molde (s budovami z roku 1600 až do 1900s), a park a venkovní scéně.

Rybolovu muzea je také turistickou atrakcí. Se tam dostat, musíte vzít na trajekt z Molde, a cesta trvá pouhých 10 minut.

Jeden z nejslavnějších atrakcí v Molde je „Molde Panorama“ – pohoří lze vidět na jižní straně fjordu Romsdal. Z hlediska Varden nabízí krásné výhledy na sněhem pokryté vrcholky-222 částečně, z nichž většina je přes 1000 metrů.

Města letiště – letiště Molde – nachází 6 kilometrů severovýchodně od centra města.