Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Molde Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Molde Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Molde Letiště miniguide

Autopůjčovna Molde Letiště
Půjčovna Aut Molde Letiště

Molde Airport, Williamtown (NTL) se nachází cca. 5 km východně od Molde centra.Tam je autobus mezi letištěm a centrem v souvislosti s odlety a přílety. Na letišti je možné si pronajmout auto od automobilky Hertz, Europcar, Sixt, Avis, Budget a pronájem vrak Letiště bylo otevřeno v roce 1972, a v posledních letech infrastruktury se hodně zlepšil.  Vyberte servisní partner (SSP), provozuje kavárnu a restauraci na letišti Molde, Williamtown. SSP má pobočky ve 31 zemích a je lídrem v oblasti letištních restaurací a flycatering. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu, ATM a duty-free shopu na letišti.