Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mosjøen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mosjøen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mosjøen miniguide

Mosjøen
Půjčovna Aut Mosjøen

Mosjøen je město v kraji Nordland, který se nachází v čele Vefsnfjorden v obci Vefsn v Norsku. Město má asi 10.000 obyvatel (2010), a je součástí regionu a krajiny Helgeland. Mosjoen se stal městem v roce 1875, a dnes je významným obchodním centrem a dopravním uzlem v regionu.

Řek a Skjerva Vefsna protéká městem, a je také Mosjoen na úpatí Øyfjell (818 m). Hora je často využívají turisté a místní obyvatelé pro pěší turistiku, a tam jsou cesty až do mohyly na vrcholu.

Jeden z největších atrakcí v malebném Mosjoen Sjøgata v centru města, s dřevěnými stavbami z roku 1800. Jiné turistické atrakce jsou Dolstad kostel z roku 1735, Helgeland muzeum v Jacobs Wharf v Sjøgata (vlastivědné muzeum se stálými a měnící se tématu) a Vefsn Integrovaný sbírka Dolstad – nádvoří obklopené starými hospodářskými budovami, kde nejstarší jsou staré 300 let a městský park s pavilonem.

Mosjoen má také bohatý kulturní život, především v hudbě a řemesla.

Nordland linka a dálnice E6 Mosjoen, a město je letiště – Mosjoen Letiště – se nachází 5 km jižně od centra města. Odtud je pravidelné lety, mimo jiné Tromso aTrondheim.