Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sogndal

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sogndal zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sogndal miniguide

Sogndal
Půjčovna Aut Sogndal

Sogndal je vesnice a obec v kraji Sogn og Fjordane v západním Norsku. Obec -, který má cca. 3100 obyvatel – leží hluboko v fjordu.

Sognefjord je Norsko je nejdelší a nejhlubší fjord, a populární turistická destinace na západním pobřeží.V oblasti kolem fjordu je krásné scenérie, a nejznámější je pravděpodobně Jotunheimen Národní park Glacier.

Z obce Sogndal je trajektové spojení na tyto Bergen.

Sogndal má bohatou kulturní historii, a má několik atrakcí – včetně Kaupanger Stave Church z 1140 (jeden z nejstarších norských roubených kostelů) – a Heiberg sbírky (Sogn Folk Museum) v Kaupanger, což je o 7 km od Sogndal.

Zde najdete dvě části: jedna je muzeum pod širým nebem – s budovami od středověku až 1980, farmu a hlavní budova, výstava předmětů týkajících se zemědělství, řemesla, textil apod.

Druhá je Sogn Fjord muzeum, umístil na trajektu přístavu Kaupanger – 5 min. jízdy od hlavního budovy muzea. Fjord muzeum místní historie sbírka lodí, rybářské potřeby apod.

Norské muzeum Glacier, který se nachází v obci Fjærland v obci Sogndal, jsou rovněž stojí za návštěvu. V muzeu je výstava modelů a ledovců, a kino, které promítá filmy o ledovec.

Nejbližší regionální letiště je Sogndal Airport – Hauåsen, který se nachází jižně od 18.6 km Sogndal.