Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Finnsnes

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Finnsnes zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Finnsnes miniguide

Finnsnes
Půjčovna Aut Finnsnes

Finnsnes správní centrum v obci Lenvik v kraji Troms – a je umístěn na pobřeží, v rámci Senja ( Norsko je druhý největší ostrov).Město má asi 5500 obyvatel, včetně vesnice Silsand na Senja, který je spojován s Finnsnes pomocí nad 1000 metrů dlouhý Gisundbrua. Finnsnes se stal městem 1 Ledna 2000, a proto se prodává sebe jako „Tusenårsbyen“.

Finnsnes je středisko obchodu pro region, který počítá nějaké 35.000 obyvatel, a to dává svým razítkem na město. Proto je dobré nakupovat zde – včetně Amfiteátr v obchoďáku Finnsnes, který se otevřel v roce 2005.

V oblasti kolem Finnsnes existuje celá řada atrakcí – kromě krásné přírodní scenérii a půlnočního slunce v létě. Sdružení v polovině-Troms muzeum má dvě ze svých poboček v rozumné vzdálenosti od města: Lenvik muzeum a Muzeum Senja. Na Senja je také populární Hulder a Troll Park Senja Troll.

Jsme připraveni na delší výlet, jeden 68 km jižně od Finnsnes návštěvy světových nejsevernější zoo – Zoo Polar. Je umístěn v Bardstown.

Kombinované vojenské a civilní letiště B ardufoss letiště je cca. 30 km jihovýchodně od Finnsnes.