Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ålesund

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ålesund zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ålesund miniguide

Ålesund
Půjčovna Aut Ålesund

Hledáte levný pronájem auta v Ålesundu? Možná by se vám hodilo mít auto připraveno hned, jakmile přijedete na letiště. Existuje mnoho typů aut, z nichž si můžete vybírat, přičemž srovnáním cen různých autopůjčoven budete schopni najít tu nejvýhodnější nabídku. 

O městě Ålesund

Ålesund je pobřežní město a nachází se v distriktu Sunnmøre v kraji Møre og Romsdal a čítá okolo 50 000 obyvatel. Město je známé pro svůj rušný rybářský přístav a secesní architekturu. V centru města můžete navštívit Jugendstilsenteret – centrum secese, které ukazuje výjimečnou architektonickou historii města. Další zajímavosti k vidění je např. Ålesundský kostel z roku 1909, Ålesundské muzem, muzeum umění KUBE, rybářské muzeum a tzv. Atlanterhavsparken – rozsáhlé oblíbené akvárium. Pokud se rozhodnete vystoupat na horu Aksla, dostanete za odměnu nejkrásnější výhled na Ålesund, celé souostroví a Sunnmørské Alpy. 

Letiště

Ålesundské letiště – Vigra (AES) se nachází cca 18 km severně od centra města. Na letišti najdete 5 různých autopůjčoven: Avis, Hertz, Budget, Europcar a Sixt. Pokud jste provedli rezervaci auta ještě před příletem na letiště, budete na místě obslouženi mnohem rychleji. 

Tipy na cesty

Když si půjčíte auto, stane se Ålesund skvělým výchozím bodem na nějaký celodenní výlet. Můžete si zajet třeba do dvora Ivara Aasena ve městě Ørsta, který se nachází 65 km jižně od centra města. Ivar Aasen (1813-1896) byl norský lingvista a poet, který vyrůstal v místě, kde se nyní nachází národní centrum pro novonorskou literaturu. Tématy pro výstavy jsou jazyky, literatura, architektura, umění a hudba. Abyste se tam dostali, musíte chytnout trajekt mezi místy s názvy Solavågen and Festøya. 

Velmi populární je také si udělat výlet do Geirangeru a na fjord Geiranger, který se nachází 108 km na jihovýchod od Ålesundu. Fjord Geiranger se nachází na seznamu UNESCO a celá oblast je obklopena vrcholky hor zakrytými sněhem, vysokými vodopády a zelenými údolími. 

Flydalsjuvet je známý a populární vyhlídkový bod nad fjordem Geiranger a nachází se 4 km jižně od Geirangeru na dálnici Rv63. U Flydalsjuvet můžete najít parkovací místa pro návštěvníky.