Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Ålesund

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ålesund zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ålesund miniguide

Ålesund

Půjčovna Aut Ålesund

Pobřežního města Ålesund v západním Norsku se nachází v kraji More og Romsdal, s výhledem na Norské moře, a má 42.000 obyvatel (2008). Ålesund má jeden z největších vývozních přístavů pro sušené tresky obecné, a město je také průmyslovým a obchodním centrem regionu a důležitým dopravním uzlem. Ålesund přijal stav města v roce 1848.

Některé z nejznámějších turistických atrakcí ve městě je Ålesund kostel z roku 1909, Borgund kostel (původně od 1130) Aalesund Art Society (s výstavou současného umění), Alesund muzeum (vlastivědné muzeum se zaměřením na lov, rybolov a námořní historie), středověké muzeum s archeologické vykopávky, Věk muzea (venkovní areál s staré budovy, kulturní výstavy, sběr lodí, apod.), stejně jako Art Museum KUBE – kraj galerie místní, regionální a mezinárodní umění.Výstava ukazuje obrazy, fotografie, video, sochařství, architektury a designu.

„Art Nouveau Centre“ v Aalesund je dalším lákadlem, který se nachází v centru města (Apotekergården). Tato stránka byla otevřena v roce 2003 a je národní centrum pro secese / stylu Art Nouveau s oběma stálé a dočasné výstavy.

3.5 km západně od Ålesund lží „Atlantic Sea Park – jedna z největších v severní Evropě mořských akváriích – což je také lákadlem pro celou rodinu.

Ålesund byl zvolen nejkrásnější město v anglickém listu „The Times“ v roce 2009.

Ålesund Letiště Vigra nachází na ostrově, 18 kilometrů severně od centra města.Tam jsou podvodní tunel spojení na ostrov.

Čeština