Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ålesund Vigra Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ålesund Vigra Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ålesund Vigra Letiště miniguide

Autopůjčovna Ålesund Vigra Letiště
Půjčovna Aut Ålesund Vigra Letiště

Aalesund Vigra Airport se nachází na ostrově Vigra Giske 18 km mimo Ålesund. Existují autobusy mezi centrem a letištěm Aalesund odpovídající odlety a přílety. Auto společnosti najdete v Aalesund Vigra Airport jsou Hertz, Europcar, Sixt, Avis a rozpočet.

V roce 2008 811.160 cestujících navštívil letiště. Kromě národních destinací nyní může letět přímo do RigyBruselAntalyaLas Palmas a Kodaň s leteckými společnostmi SAS a norském airBaltic.V létě tam je několik charterové lety z Aalesund Vigra Airport. Aalesund Vigra letiště má kavárna a duty-free shop, bezdrátový internet a konferenční místnosti. Hotel Letiště místopředseda AS se nachází na letišti.