Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Antalya

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Antalya zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Antalya miniguide

Autopůjčovna Antalya
Půjčovna Aut Antalya

Antalya se nachází v jihozápadní Turecku, a je hlavním městem provincie Antalya.Město ptát se ocitne v čele zálivu Antalya, která vede do Středozemního moře a je považován za hlavní město Turecké riviéře, protože jeho umístění.Populaci je asi. 750000 (2007), a Antalya byla založena kolem roku 150 př. nl Kr. z Attalos II a byl nazýván Attaleia a Adalia.

Antalya je známo, že je resort, který údajně vede do nejčistší vody ve Středozemním moři. Staré Město Kaleici je nejpopulárnější okolí a je charakterizován různými kulturami, jako je římských a byzantských. Tam jsou křivolakými uličkami a historickými památkami, jako je Arch Street Hadrianova z 1 století nl Kr. Antalya Muzeum je svět-proslulý archeologické muzeum s speciální sekci, a Yivli Minaret je minaret od 1200s je známý orientační bod. Antalya Golden Orange filmový festival v Turecku je nejstarším filmovým festivalem.

Antalya Airport se asi 19 milionů cestujících v roce 2008 a nachází se cca. 13 km daleko.