Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Antalya Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Antalya Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Antalya Letiště miniguide

Autopůjčovna Antalya Letiště
Půjčovna Aut Antalya Letiště

Antalya Airport (AYT) se nachází 13 km severovýchodně od Antalya. Není tam žádná veřejná doprava mezi letištěm a Antalya. Letiště má dobrý výběr autopůjčoven, včetně rozpočtu, Flo, Hertz a Sixt jsou zde zastoupeny.  Více než 19 milionů cestujících navštívil letiště Antalya v roce 2009, která má kapacitu 35 milionů cestujících. Antalaya je velmi důležité, charterové destinace pro Evropu, a je podáván nespočet charterových a nízkonákladových leteckých společností. To má dva terminály, které jsou v docházkové vzdálenosti od sebe, jeden pro vnitrostátní lety a druhá pro zahraniční.  Antalya letiště má dobrý výběr barů, kaváren a restaurací a obchodů. Ostatní vybavení patří dětské hřiště, dětské pokoje, VIP salonek, bankomatů a na poštách.  IC Hotel Airport se nachází v blízkosti terminálu.