Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Las Palmas

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Las Palmas zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Las Palmas miniguide

Las Palmas
Půjčovna Aut Las Palmas

Las Palmas je největší město na Kanárských ostrovech. To je také administrasjonsby na Gran Canaria, hlavní město a části postavení na ostrovech Santa Cruz naTenerife. Na posledním sčítání lidu (2006), bylo jich tam 377.056 obyvatel ve městě, což znamená, že téměř polovina ostrova Gran Canaria je životy populace v Las Palmas.Města, které je více než 500 let, má mnoho historie na odiv. V roce 1492 Kryštof Kolumbus byl na návštěvě, a proto je speciální Columbus muzea (Casa de Colon). Další historické památky, to je přirozené zmínit Santa Ana katedrála z roku 1497

Je to cestovní ruch, který je hlavním zaměstnání a to jak v Las Palmas na Kanárských ostrovech a jinde. Puerto okres, který obklopuje přístavu Puerto de la Luz, je město je proslulé zábavní centrum. Zde jsou restaurace, bary a noční kluby blízko. To je také 4 km populární pláž Playa de las Canteras. Cca. 100 yd od pláže se nachází přírodní útes, který oba snižuje výška vln pro plavce a má důležitou funkci v oblasti ekosystému.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem auta v Las Palmas a Las Palmas letiště. Jsme obvykle levnější na auto, než naši konkurenti, protože jsme porovnat dobře-známé společnosti jako Avis, Budget, Alamo a National. Zkuste vyhledávač výše vidět k dispozici půjčovna aut a nabízí.