Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Alta

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Alta zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Alta miniguide

Alta
Půjčovna Aut Alta

Alta, která má cca. 13.000 obyvateli (18.500 v celé obci), který se nachází v oblasti Alta – západ Finnmark, která je v Norsku nejsevernějším kraji.Alta se stal městem až v roce 1999, a většina obyvatel žije v okolí či Alta – včetně Bossekop a Tverrelvdalen. Historicky, Sami Bossekop byl ovládán – jak již bylo Tverrelvdalen Kven.

Existuje několik archeologických důkazů, že Alta je obydlena více než 9000 let. Kamenné najde v horách Komsa, který dokumentuje takzvaný Komsa kultura, zvážil to být nejstarší osídlení zjištění.

Jinak, mnoho skalních rytin v Alta a okolí (nejstarší je více než 6000 let) Alta Největším lákadlem. Byly objeveny v roce 1973 a je dnes zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Hodně z nejstarších dějin je popsána v Alta muzeum, který byl zvolen evropským muzeem roku v roce 1993. Jiný známý muzeum v Alta Tirpitz Museum – válečné muzeum na základě 2 Světové války a slavná německá bitevní loď Tirpitz.

Alta je také známý pro krásné scenérie – a půlnoční slunce v létě a na severní světla mohou často být viděn tady v zimě, jsou populární turistické atrakce.

Letiště Alta Letiště se nachází v Tverrelvdalen, 3,5 km východně od Alta.