Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Porsgrunn

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Porsgrunn zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Porsgrunn miniguide

Porsgrunn
Půjčovna Aut Porsgrunn

Porsgrunn je obec nacházející se v jihovýchodní Norsko, a patří do kraje Telemark.Bývalé obce Brevik a Eidanger slyšet dnes Porsgrunn a Skien kommune hranice běží v blízkosti centra Porsgrunn.

Porsgrunn byl objednán v roce 1807, uprostřed má téměř 13.000 obyvatel (2010). Město leží u ústí kanálu Telemark a Porsgrunn řeka rozděluje město na dvě části – východní a západní. Porsgrunn je významným průmyslovým městem a má různorodé kulturní život.

Největší a nejznámější turistické přijatých opatřeních ve městě je Porsgrunds Porcelán – bývalý výrobce porcelánu, který byl založen v roce 1885. Dnes, tam je Factory Outlet v budově – stejně jako muzeum, kde mimo jiné, mohou vidět historické a jedinečné porcelánové předměty.

V centru jsou dobré obchody s pěší ulice, kavárny / restaurace a noční život. Navíc, město má velké nákupní centrum „Downtown“ s více než 70 obchodů.

Ostatní památky města patří Námořní muzeum – s domy a obchody od 1700 – 1800, město muzeum – který se skládá ze staré fary z roku 1784, krásná zahrada, mimo jiné Celnice od 1661 (ve městě je nejstarší dům), na východ Porsgrunn kostel z roku 1760 a západní Porsgrunn kostel z roku 1758.

Porsgrunn se měnil pobřeží s mnoha koupalištích, zatímco krátké vzdálenosti od obou lesy a hory.

Skien Airport je nejbližší regionální letiště – což je 11 km severozápadně od Porsgrunn.Nejbližší mezinárodní letiště je Sandefjord – Torp. Toto se nachází 47 km západně od Porsgrunn.