Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sortland

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sortland zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sortland miniguide

Sortland
Půjčovna Aut Sortland

Severní Norské město má 4.600 obyvatel Sortland (2008), a je adminstrasjonssenter v obci Sortland. Město se nachází v kraji Nordland, a patří k regionu a øydistriket Vesterålenu. Sortland spojen s pevninou prostřednictvím mostu Sortland.

Sortland je rozcestí, a hlavní silnice 82 vede na sever do Andenes. Kromě toho, volání na Hurtigruten ( Bergen – Kirkenes ) Sortland přístavu denně.

Město je často nazýváno ‚modré město úžiny „- od města budov ve spojení s projektem byly malovány v různých odstínech modré.

Vesterålenu rostoucí turistický ruch, a krásné scenérie, půlnoční slunce v létě a temné časy přírodní úkaz polární záře přispět k tomuto. Okresní nabízí také činnosti, jako je pozorování velryb, mořské kayaking, horských a pláž chodí atd.

Města turistických zařízení obsahuje přijatá opatření Sortland muzeum, které vystavuje na různých místech v centru –   se zaměřením na kulturní krajiny a historie Sortland kostel z roku 1901.Město je každoročním jazzovém festivalu víkend je populární akce konané v září.

12 km mimo centrum města je Lihallen Kultura Farm (Sigerfjord), který má uměleckou galerii a kavárny – kde máte nádherný výhled na hory a fjordy.

Nejbližší letiště je letiště Stokmarknes – Skagen, který se nachází jihozápadně od 21.5 km Sortland.