Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bergen Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bergen Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bergen Letiště miniguide

Autopůjčovna Bergen Letiště
Půjčovna Aut Bergen Letiště

Bergen Airport Flesland (BGO) se nachází u letiště 20 km jižně od Bergenu. Z letiště autobusem mezi letištěm a Bergen jezdí každých 15 minutu každý den a trvá přibližně 30 minut. K dispozici je také lodí z letiště. Autopůjčovna společnosti představovaly na letišti jsou Hertz, Europcar, National, Avis a rozpočet. Bergen Airport Flesland byl zvolen nejlepším letištěm v Evropě a na světě 6 Nejlepší letiště britskou Travel Awards časopisu Wanderlust Travel.  S 4.808.419 cestujících v roce 2008, Bergen letiště, druhý největší v Norsku. Tam jsou přímé lety do 23 různých mezinárodních destinací z letiště. Hlavní cíl je Oslo s mnoha pravidelných linkách okružní denně.Bylo rozhodnuto, že na letišti bude aktualizován.

Bergen letiště má 7 různých restaurací, duty-free a některé obchody. To má bezdrátový přístup na internet, bankovnictví a zasedací místnosti. V dubnu 2007 otevřel první hotel letiště, Clarion Hotel Bergen Airport, s prostorem pro 650 osob.