Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Røros

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Røros zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Røros miniguide

Røros
Půjčovna Aut Røros

Røros (3640 obyvatel v roce 2009) je vesnice v obci Røros, který se nachází v jižní hrabství Trøndelag. Obec je ohraničené k východu do Švédska. Krajinu Røros je kopcovitá s velkými plošinami a je více než 600 m. Kromě toho, že obec má několik jezer a dvou národních parků – Femundsmarka a Forollhogna národního parku.

Røros je staré hornické město s řadou kulturních památek, a je úplně seznamu světového dědictví UNESCO. Røros mědi Práce byla zahájena v roce 1644 a byla v provozu až do roku 1977. V současné době místo Rørosmuseet.

Téměř 1 milion lidí ročně navštíví Røros, a muzeum v tavení rud náměstí je město největším lákadlem. Muzeum je s jeho show světového dědictví Røros s hornickou historií. Také byste měli navštívit Struska Road Malmplassen měst obyvatel žilo dříve, a prohlídka dolu Olav (což je 13 km od centra města) je také doporučuje.

Populární zimní trhu – Rørosmartnan – je každoroční událost v únoru. Trh trvá pět dní a má přibližně 80.000 návštěvníků každý rok.

Regionální letiště Røros letiště, nacházející se 2 mil západně od centra města, a má přímé lety na letiště Oslo Gardermoen.