Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Glomfjord

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Glomfjord zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Glomfjord miniguide

Autopůjčovna Glomfjord
Půjčovna Aut Glomfjord

Glomfjord nachází téměř na konci téměř 20-míle Glomfjorden v Meloy obce v kraji Nordland. Většina cestovních uvnitř strmých horských stěn Fyken the 883 m ve vzduchu. Zde jsme také Glomfjord elektrárny – známý v souvislosti s sabotáž spojenecké operace „Musk Dunder“ pod 2 Druhá světová válka. Obec má asi Glomfjord.1200 obyvatel (2009), a jeden z nejkrásnějších úseků cesty – „Pobřežní cesta“ (RV 17) – kolem středu.

Glomfjord spojené mnoho především s průmyslem, neboť jedním z největších na severu v průmyslových oblastech (Glomfjord průmyslový park) se nachází zde. Ale oblast je také bohatá na příležitosti pro jedinečné zážitky.   Nejbližší část druhá největší ledovec – Svartisen – je téměř 2 mil jihovýchodně od Glomfjord. Jen mimo centrum města je také mnohem menší Glombreen, kde je možno nalézt i 1,2 tisíce m vysokou horu Istind. Rozhodl tak ledovce a horské turistiky v oblasti. Meloy má také krásné pobřeží, kde je možné na dovolenou, „skočení ostrova“.

Glomfjord Největším lákadlem je Glomfjord Alpine Centre, která se nachází kousek od zastavěný prostor. Zde je také vhodný pro snowboarding činnosti, a rostlina se vyznačuje tím, časopis „Free Flow“ jako jeden z nejlepších snowboarding míst v Norsku.

Nejbližší hlavní letiště je letiště Bodø, která se nachází 54 km severozápadně od Glomfjord