Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Elverum

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Elverum zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Elverum miniguide

Elverum
Půjčovna Aut Elverum

Elverum se nachází ve vnitřní části východního regionu – konkrétně v Østerdalen v kraji Hedmark. Počet obyvatel města je umístěn na ca.13.500 (kolem 20.000 v obci Elverum), a Elverum má statut města od roku 1996.

Norské vojenské má několik vojenských zařízení v oblasti Elverum – a populární kultuře postavené Cube Arena (který zahrnuje zařízení, jako tělocvična a koncertní síň) bylo prostřednictvím spolupráce mezi armádou a občanskou společností v Elverum. To je také vojenské historie, která vytvořila město, založené na křesťanských bratří tvrz, která byla podána tady v 1600s. Zřícenina významné památky.

Jinak tam jsou dvě národní muzea v Elverum: Glomdalsmuseet (jeden z největších venkovních historické muzeum) a norských lesních muzea.

Existuje také několik uměleckých galerií ve městě – což Elverum Galerie výtvarného umění, který se otevřel v roce 2005, je největší.

Když přijde na festivalech a akcích, prosím, Grundsetmartn (jeden z nejstarších trhů) a festival Elverum zmíněna. Bývalé se koná každý rok v březnu – druhé v srpnu.

Nejbližší mezinárodní letiště je Oslo Airport Gardermoen se nachází 80 km jižně od Elverum.