Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mandal

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mandal zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mandal miniguide

Mandal
Půjčovna Aut Mandal

Mandal je nejjižnější město Norska. Je situován v Vest-Agder kraj, a má 10.500 obyvatel (2008). Mandal řeka rozděluje město na dvě části před vlévá do moře, a ve středu jsou malované bílou jižní domy a ulice kuriózní a zajímavé obchody a restaurace.

Mandal je typický letní města, a je často známý pro své pláže a lodičky, malebné pobřeží a promenáda podél řeky Mandal.

Některé z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí jsou: Mandal kostel z roku 1817 Sjøsanden – jedna z nejkrásnějších pláží, Vest-Agder muzeum Mandal (na farmě Andorsen od 1805 – s místní historické rybářské muzeum a sbírka umění) a Risøbank – chráněná rostlina z roku 1901 s hlavní budovou, zahradník domov, zahradu a přístavby, stejně jako rekreační plochy s plážemi a tenisový kurt.Mandal Umění Sdružení má kanceláře v hlavní budově 2 patro, kde mohou návštěvníci vidět výstava obrazů místních i národních a mezinárodních umělců.

40 km západně od Mandal je Lindesnes Lighthouse, nejstarší kluk zahájení (i1656) a populární turistická atrakce. Lindesnes Maják je nejjižnější bod na pevnině – a je 2518 km od Severního mysu! Maják má exponáty, muzejní obchod a kavárna.

Měkkýšů festival v Mandal je další turistická atrakce, kde mořské plody zaměření. Festival má také zábavy a koncerty, a ve 2 víkend v srpnu každý rok.

Nejbližší letiště je letiště Kristiansand – Kjevik, který se nachází 58 km severovýchodně od Mandal.