Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tønsberg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tønsberg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tønsberg miniguide

Tønsberg
Půjčovna Aut Tønsberg

Tønsberg je obec nacházející se v kraji Vestfold, a to ve východní pobřeží do fjordu Oslo. Město sám má asi Tønsberg. 40.000 obyvatel (2010), a je Vestfold správní centrum a hlavní obchodní město.

Tønsberg a byl založen v roce 871 a je nejstarší město Norska. To má několik historických turistických atrakcí – včetně Castle Rock, což je největší zřícenina parku. To je také Slottsfjelltårnet postaven z kamene z roku 1888, město je orientační bod. Navíc, tam jsou zříceniny středověkého hradu Tunsberghus, který byl největší pevnost v 1200s.

Na úpatí skalního hradu je Slottsfjell muzeum, které představuje Vestfold historie s důrazem na námořní a lovu velryb.

Mezi další zajímavosti patří TønsbergTønsberg katedrála z roku 1858, kostel z Sem 1100s,   Haugar Art Museum (výstava současného norského umění) – a moderní knihovna, který byl norský ocelových konstrukcí cena v roce 1993 – a která je postavena na ruinách starého St Olav kláštera od 1100s.Ty jsou viditelné v knihovně suterénu.

Tønsberg je oblíbené letovisko v létě, a má krásné pobřeží, vynikající pláže, marina a pestrý noční život. V centru je také „Farmandstredet“ – jedna z největších nákupních center se 126 obchody.

Nejbližší letiště je Sandefjord – Torp, který se nachází 25 km jihozápadně od Tønsberg.